Prikazujem 1-9 od 9 konkordanc.
Romunija: Lobont, Rat, Tamas, Goian, Contra, Zicu (Rosu), Chivu, Codrea (
 Plesan ), Petre (Nicolita), Marica, Mutu.
FCU POLITEHNICA TIMISOARA: 1. polčas: Popa, Radoi, McKain, Canu, Latovleviči, Jonut, Alex, Grigorie, Karatajan, Mansour, Bucur; 2. polčas: Zimmermann, Torje, Omoduemuke, Caramarin,
 Plesan , Mehmedović, Sorin, Tanasa, Cristea, Scutaru, Izvoranu. Trener: Alin Artimon.
STEAUA: Cernea, Nesu, Rada, Baciu, Mustata, Ochirosii, Tiago Gomes,
 Plesan , Szekely, Badea, Stancu. Igrali so še: Vatca, Ionescu, Lovin, Neaga, Iacob, Neagoe, Rusu, Surdu. Trener: Marius Lacatus.
Odlični 24-letni vezist moskovske Lokomotive in za mnoge Romune eden najpomembnejših članov njihove izbrane vrste je namreč zaradi poškodbe moral zapustiti pripravljalni tabor in ne bo zaigral ne v Celju ne na povratni tekmi v Temišvaru. Cociseva odsotnost na obeh srečanjih je povsem gotova, kajti Piturca je namesto enega največjih talentov romunskega nogometa na priprave že poklical njegovega vrstnika Mihaito
 Plesana , član temišvarske Politehnice bo danes zvečer z reprezentanco tudi pripotoval v Slovenijo.
Temišvar (Od našega posebnega poročevalca) – Kvalifikacije za evropsko prvenstvo v nogometu: Romunija – Slovenija 2:0 (1:0). Strelca: 1:0 Mutu (41), 2:0 Contra (70). Mestni štadion, gledalcev 20.000, sodnik: Yefet (Izrael) – 7, rumeni kartoni: Contra, Tamas; Jokič, Mavrič, Vršič, Žlogar, Ilič, Novakovič. Romunija: Lobont –, Contra 7, Rat 6, Tamas 6, Chivu 6,5, Codrea 6 (
 Plesan  6), Petre 6 (Nicolita 6), Zicu 5,5 (Rosu 6), Marica 6, Mutu 7, Goian 6, selektor: Piturca 5. Slovenija: Handanovič 6, Ilič 4, Mavrič 2, Mörec 4, Jokič 4 (Filekovič –), Žlogar 4 (Šukalo 4), Čeh 3, Komac 3, Vršič 4, Birsa 4 (Novakovič 4), Lavrič 3, selektor: Kek 1. Igralec tekme: Adrian Mutu (Romunija).
Cluj in Politehnica iz Temišvara sta odigrala še zadnjo tekmo drugega kroga romunskega prvenstva. Približno deset tisoč gledalcev je videlo razburljiv obračun, ki se je končal brez zmagovalca, bilo je 2:2. Dare Vršič je dvoboj začel na klopi za gostujoče igralce, v igro je vstopil v 63. minuti in le tri minute pozneje s prostega strela podal za izenačenje na 2:2, med strelce se je vpisal
 Plesan . V končnici so imeli slovenski reprezentant in soigralci tudi precej sreče, saj domačini v 77. minuti niso realizirali najstrožje kazni, z bele točke je bil neuspešen Cleidimar Silva Didi.
ROMUNIJA: Lobont -, Contra 4.0, Tamas 4.0, Goian 4.0, Rat 4.0, Chivu 4.5, Codrea 4.5 (od 79.
 Plesan  -), Zicu 4.5 (od 61. Rosu 4.0), Fl. Petre 4.0 (od 76. Nicolita -), Mutu 5.0, Marica 5.0. Selektor: Victor Piturca 4.0.
Romunija: Lobont, Contra, Rat, Tamas, Chivu, Codrea (
 Plesan ), Petre (Nicolita), Zicu (Rosu), Marica, Mutu, Goian.
Nogometaši Politehnice so odigrali zadnjo prijateljsko tekmo pred začetkom prvenstva, ob koncu tedna se bodo pred svojimi navijači za točke pomerili s Politehnico Iasi. Na generalki je v Temišvaru gostovala Fiorentina, dvoboj romunskega in italijanskega prvoligaša pred 15 tisoč gledalci se je končal z izidom 1:1. Moštvo iz Firenc je z golom Massima Gobbija povedlo že v tretji minuti, za izenačenje je v 80. minuti poskrbel Mihaita
 Plesan , ki je unovčil podajo Dareta Vršiča s prostega strela, slovenski reprezentant je igral v drugem polčasu. Najbrž ni treba posebej poudarjati, da je bil v središču pozornosti največji romunski zvezdnik v dresu Fiorentine Adrian Mutu.